Thuis

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Contactinformatie

Certificaat
Van goede kwaliteit Het Document van de compensatiedruk voor verkoop
Van goede kwaliteit Het Document van de compensatiedruk voor verkoop
Klantenoverzichten
wit kraftpapier-document! Ontzagwekkend product, snel verschepend, grote prijs….Zoals beschreven, geen problemen! Dank

—— Stephen Smith

Ik kocht c1s-document, groot product en aardige verkoop. vooral voor pakket.

—— Zoran Bozic

BMPAPER heeft de goede diensten door goede kwaliteitsbankpost en in time online diensten aan te bieden. U kunt altijd in aanraking met hen op om het even welk ogenblik worden.

—— Hassane Alkara

Ik ben online Chatten Nu

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Adres : NO3766, Huangpu-de Weg van het Oosten, Huangpu-District, Guangzhou-Stad, China
Factory Adres : De bouw B, Jinhao-Industrieterrein, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu-District, Guangzhou, China
Werktijd : 9:00-18:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86--02029051826(Verwerkingstijd)   86--13538883291(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-20-87836757
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Ms. Jane
Functie : International trade department
Zakelijke telefoon : 008613538883291
WHATSAPP : +8613538883291
Skype : Janebmpaper
E-mail : Jane@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lily
Functie : International trade department
E-mail : Lily@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Elibby
Functie : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Yisa
Functie : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Libby
Functie : International trade department
E-mail : Libby@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lynn
Functie : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lucky
Functie : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Nicole
Functie : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Daisy
Functie : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Sherry
Functie : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Michael
Functie : International trade department
E-mail : Michael@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Summer
Functie : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lin
Functie : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Wendy
Functie : International trade department
E-mail : Wendy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Cindy
Functie : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lico
Functie : International trade department
E-mail : Licole@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Kelly
Functie : International trade department
E-mail : Kelly@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lisa
Functie : International trade department
E-mail : Lisa@bmpaper.com
Contact Persoon : Ms. Lilium
Functie : International trade department
E-mail : Lilium@bmpaper.com
Contactgegevens
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Contactpersoon: Ms. Jane

Tel.: 86--02029051826

Fax: 86-20-87836757

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)